בניין המשרדים והעסקים החדש ברמת ישי. הדמיה: האדריכל ערן מבל
בניין המשרדים והעסקים החדש ברמת ישי. הדמיה: האדריכל ערן מבל

בניין משרדים ועסקים של 15,000 מ”ר יוקם ברמת ישי

בקרוב תתחיל חברת י. שטרן ושות’ בעבודות להקמת בניין משרדים ועסקים חדש, שיכלול שלוש קומות משרדים, קומת מסחר ושלוש קומות של חניון תת קרקעי. לדברי החברה, שני הפרויקטים הקודמים שלה, שטרן טק וישי סנטר, מושכרים בתפוסה מלאה

פורסם בתאריך: 23.11.19 19:25

התפוסה המלאה בשלושה פרויקטים שלה – בניין המשרדים שטרן טק ביקנעם ושני מרכזי העסקים והמסחר ישי סנטר ברמת ישי, והביקוש ההולך וגובר למשרדים באזור עמק יזרעאל, הובילו את חברת י. שטרן ושות’, שבבעלותם של האחים אמנון ואסף שטרן, להרחיב את פעילותה היזמית ולהקים בניין משרדים ועסקים נוסף, שיכלול כ-15,000 מ”ר באזור התעשייה ברמת ישי.

הפרויקט החדש תוכנן על ידי משרד ערן מבל ארכיטקטורה ובינוי ערים והוא יכלול על פי התכנון שלוש קומות משרדים, קומת מסחר ושלוש קומות המיועדות לחניון תת קרקעי. מחברת י.שטרן ושות’ נמסר השבוע כי בקרוב יחלו העבודות להקמתו של הבניין אשר יוקם במיקום אסטרטגי מבחינה עסקית וישקיף אל הנוף המרהיב של עמק יזרעאל. על פי התחזית שהציגה חברת י. שטרן ושות’, העבודות צפויות להסתיים בתוך 20 חודשים. עוד נמסר מהחברה כי “הוחלט להוציא אל הפועל את עבודות ההקמה של בניין המשרדים והעסקים החדש, ובמקביל להיערכות לתחילת עבודות ההקמה של הפרויקט החלה החברה גם בסגירת חוזי השכירות במקום”.

החברה סקרה בהודעתה את הפעילות בפרויקטים האחרים שלה באזור העמק: בניין המשרדים שטרן טק הנמצא באזור צומת התשבי, בסמוך לעורקי התנועה של כביש 70 וכביש 6 ובסמוך לתחנת הרכבת יקנעם-כפר יהושע, ושבו ממוקמים גם משרדי המטה של החברה, ומרכזי העסקים והמסחר ישי סנטר הנמצאים אף הם באזור התעשייה של רמת ישי.

בהודעתה של החברה דווח על תפוסה מלאה בבניין המשרדים שטרן טק, הכולל חמש קומות ובהן כ-7,800 מ”ר של משרדים ומעבדות המיועדות לחברות ההייטק ובנוסף על כך כ- 4,500 מ”ר המשמשים לחניון תת קרקעי אשר כולל שלושה מפלסים. “פרויקט המשרדים היוקרתי הוקם כבניין ירוק והוא מותאם לסביבתו עם נוף מרהיב לעמק יזרעאל”, נמסר מהחברה, שציינה כי גם בישי סנטר התפוסה היא מלאה.

“אין ספק כי ישי סנטר תרם וימשיך לתרום באופן משמעותי לחיי המסחר והעסקים של האזור בכלל ורמת ישי בפרט”, מסרה החברה. בהתייחסה לפרויקט החדש שלה שייצא לדרך בקרוב באזור התעשייה של רמת ישי ציינה החברה: “לבניין המשרדים והעסקים החדש יש פוטנציאל רב ופעילותו תיתן מענה לאלפי בתי אב באזור רמת ישי והסביבה ולגידול הצפוי במספר התושבים ובכוח הקנייה באזור”.

מנהלת השיווק והיזמות בחברת י. שטרן ושות’, שירן יפרח, הוסיפה: “שטרן טק ביקנעם וישי סנטר ברמת ישי מושכרים מאז הקמתם בתפוסה מלאה, נתון המעיד יותר מכל על הצלחתם. כעת אנו עומדים להמשיך את ההצלחה גם בבניין המשרדים והעסקים החדש ברמת ישי וליצור מרכז משרדים ועסקים מצליח”.

עוד נמסר בהודעתה של חברת י. שטרן ושות’ כי היא “מאמינה מאוד במרכזי משרדים, עסקים ומסחר קטנים ובינוניים במיוחד בסמוך לשכונות מגורים ואנחנו בוחנים כיום הקמת מרכזים מסחריים נוספים כאלה במקומות נוספים ברחבי הארץ”.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר