שכונת שער הגיא ביקנעם (צילום: אבינערי הפקות)
שכונת שער הגיא ביקנעם (צילום: אבינערי הפקות)

דירות להשכרה ארוכת טווח ייבנו ביקנעם

מכרז לרכישת זכויות חכירה להקמת מתחם מגורים חדש בשכונת שער הגיא פורסם על ידי המדינה. המתחם יכלול לפחות 138 דירות חדשות על שטח של כשמונה דונם. 70 מהן נועדו להשכרה ארוכת טווח של לא פחות מ-15 שנה

פורסם בתאריך: 22.12.19 15:01

חברת דירה להשכיר – החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה, רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) ומשרד הבינוי והשיכון פרסמו מכרז שבו הזמינו הצעות לרכישת זכויות חכירה להקמת מתחם מגורים חדש בשכונת שער הגיא ביקנעם, שכמחצית מהדירות בו ייועדו להשכרה ארוכת טווח.

לפי הודעת החברה, רמ"י ומשרד הבינוי והשיכון על קיומו של המכרז, הוזמנו במסגרתו הצעות לחתימה על חוזה חכירה לתקופה של 98 שנים עם אופציה לתקופה נוספת של 98 שנים נוספות לחכירת קרקע ששטחה כשמונה דונם בשכונת שער הגיא לצורך תכנון, הקמה והפעלה של מתחם מגורים חדש. המתחם יכלול 138 דירות לפחות, מתוכן 70 דירות לפחות ייועדו להשכרה ארוכת טווח למשך תקופה שלא תפחת מ-15 שנים. את יתר הדירות – 68 דירות לפחות – ניתן יהיה למכור באופן מיידי, מבלי לייעדן למטרת השכרה.

יש לציין כי החברה הממשלתית דירה להשכיר, אשר אמונה על הפרויקט הלאומי לדיור, הוקמה בהתאם להחלטת הממשלה לקידום תחום הדיור בכללותו, לרבות קידומו של מתווה הפרויקטים להשכרה ארוכת טווח.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר