שכונת פרדס וחיסכון (צילום: דוברות המועצה המקומית רמת ישי)
שכונת פרדס וחיסכון (צילום: דוברות המועצה המקומית רמת ישי)

אושרה הגדלה של תקציב הפיתוח לפרדס וחיסכון

בישיבתה האחרונה אישרה מליאת מועצת רמת ישי הגדלה של תקציב הפיתוח של השכונה החדשה ב-2.8 מיליון שקל. כעת עומד תקציב הפיתוח לשכונה, שאכלוסה החל לאחרונה, על 18 מיליון שקל

פורסם בתאריך: 23.11.19 19:31

מליאת מועצת רמת ישי אישרה בישיבתה האחרונה שהתקיימה השבוע הגדלה של תקציב הפיתוח לשכונת פרדס וחסכון ביישוב בסך של 2.8 מיליון שקל. בכך הועלה תקציב פיתוח של השכונה ל-18 מיליון שקל מתוך העלות הכוללת של עבודות הפיתוח העומדת על 35 מיליון.

פרדס וחסכון היא אחת משתי שכונות חדשות המוקמות בימים אלה ברמת ישי ובה כ-300 יחידות דיור. לאחרונה החל שלב אכלוס הבתים הראשונים בשכונה זו. השכונה החדשה הנוספת היא השכונה המערבית ובה כ-60 יחידות דיור. יצוין ששני שליש משכונת פרדס וחסכון בנויים על קרקע פרטית ושליש על קרקע השייכות לרשות מקרקעי ישראל.

בעקבות התערבות של ראש המועצה המקומית רמת ישי עפר בן אליעזר הוקצו כשליש מיחידות הדיור בשטח הרשות למחוסרי דיור תושבי רמת ישי. במועצה המקומית מוסיפים שאת העבודות מלווה הצוות המקצועי של המועצה בראשות המנכ”ל עוזי פריד ומהנדסת המועצה אתי בוצין.

בנוסף לנושא הגדלת התקציב לשכונה דנה מליאת המועצה בנושא עומסי התנועה בכניסה לאזור התעסוקה ביישוב בשעות העומס ובסופי שבוע. בתום הדיון הסמיכה המליאה את ועדת התמרור בראשותו של חבר המועצה ניר חבקין לקיים בדיקה מעמיקה בנושא ולהעביר את המלצותיה למליאה.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר