פורום התיירנים במגידו. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו
פורום התיירנים במגידו. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו

הוקם פורום תיירנים במועצה האזורית מגידו

הפורום הוקם ביוזמת המועצה האזורית ומשרד הכלכלה, ונועד לשמש פלטפורמה לעסקים בתחום התיירות, לסייע להם לרכוש כלים לפיתוח הפעילות העסקית שלהם ולפתח את הכלכלה המקומית

פורסם בתאריך: 23.11.19 19:59

פורום תיירנים מגידו ערך בשבוע שעבר כנס הקמה באולם התרבות של המועצה האזורית מגידו. יוזמי הקמת הפורום הם המועצה האזורית מגידו ומשרד הכלכלה והתעשייה במסגרת תוכנית מעוף שהוא מפעיל. שירותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי הכוללים בין היתר מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי בגיוס מימון, סיוע בהקמת פרויקטים מיוחדים, מתן הטבות ומענקים ומידע על כלל כלי הסיוע הקיימים בפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה.

הפורום יהווה פלטפורמה לעסקים בתחום התיירות ואף למועצה האזורית ליצירת אסטרטגיה עסקית משותפת. במסגרת הפורום יוענקו לתיירנים תכנים מקצועיים ועסקיים והם יקבלו סיוע ליצירת שיתופי פעולה מקומיים בהדרכת מנחה מקצועי מתחום התיירות. כמן כן יונגשו עבורם כלים שפתחה מעוף לקידום עסקי, במטרה לסייע להם לפתח את הפעילות העסקית שלהם, לעודד יזמות בתחום התיירות ובמקביל לפתח את הכלכלה המקומית.

במועצה האזורית מציינים כי בתחום שיפוט המועצה ישנם עסקים קטנים ובינוניים רבים בתחום התיירות, הנופש והפנאי ומוסיפים כי ענף התיירות באזור ממשיך להתחדש ולהתפתח. יחד עם הפיתוח אומרים שם, חווה הענף שינויים רבים בהרגלי הצריכה של התיירים שחייבו את העסקים להתעדכן ולהתחדש.

“כיום כל בעל עסק בתחום שמעוניין להמשיך לפעול בתחום מחויב להשקיע בפיתוח מדי שנה” אומרים במועצה האזורית מגידו, “תהליך ההשקעה הזה מתחיל בניתוח ותכנון צעדים חכמים ומושכלים שיענו על דרישות הלקוחות הפוטנציאלים ויניבו את הפירות המצופים ולשם כך הוקם הפורום”.

ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי:”חשוב לנו לפתח את כל העסקים שבתחום שיפוט המועצה האזורית. בתחום התיירות המועצה מקדמת תוכניות פיתוח גדולות בכל המרחב וחשוב לנו לתמוך בהם. זה יסייע גם לעסקים עצמם וגם לפיתוח האזור”.

טל נוי, מנהלת סניף מעוף של משרד הכלכלה והתעשייה בעפולה: “לפורום תיירנים חשיבות עצומה בקידום הכלכלה המקומית, בגיבוש המוצר התיירותי ובייעוץ לפיתוח עסקי לתיירנים. אנחנו במעוף מקיימים הדרכות לבעלי העסקים בעזרת יועצים אישיים ומלווים עסקיים, המספקות לכל בעל עסק כלים המאפשרים לו לקדם ולפתח את העסק שלו, ומסייעים לו בקבלת ההחלטות הנכונות לעסק שלו, על מנת שהעסק ימשיך להיות רלוונטי בעולם התיירות המתפתח של ימינו”.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר