הליך שיתוף הציבור לגבי הקמת פארק ברמת ישי (צילום: דוברות המועצה המקומית רמת ישי)
הליך שיתוף הציבור לגבי הקמת פארק ברמת ישי (צילום: דוברות המועצה המקומית רמת ישי)

שיתוף ציבור לקראת הקמת פארק ברמת ישי

הציבור השתתף השבוע במפגש לקראת הקמת פארק משחקים ברחוב כליל החורש. התושבים העלו שאלות לגבי מיקום המתקנים, התחבורה, החניות והתאורה, וביקשו להטמיע בתוכנית גינת כלבים

פורסם בתאריך: 11.12.19 09:53

מועצת רמת ישי קיימה השבוע מפגש שיתוף ציבור כחלק מהערכות לקראת הקמת פארק משחקים ברחוב כליל החורש. על פי המתוכנן ישתרע הפארק על פני ארבעה דונמים ויכלול ארבעה מתחמים: פאמפטרק -שהוא מסלול אתגרי המיועד בעיקר לרוכבי אופניים – שני מתחמי משחקים ומתחמם דשא.

ראש המועצה המקומית עפר בן אליעזר אמר כי מדובר בתוכנית כללית הנמצאת לפני יציאה לתכנון מפורט ולכן חשובה עמדת התושבים. בפגישה נכחו גם חברי הצוות הבכיר של המועצה המקומית שכלל את מנכ"ל המועצה עוזי פריד, מהנדסת המועצה אתי בוצין ועוזרת ראש המועצה סיגלית ברזאני.

לאחר הצגת התוכנית העלו התושבים שאלות לגבי מיקום המיתקנים בפארק, וביקשו מידע לגבי מעבר התחבורה במקום, החניות והתאורה. התושבים ביקשו שהפארק יהיה נגיש ויכלול גם גינת כלבים. ראש המועצה השיב כי הסוגיות שהעלו התושבים יילקחו בחשבון בתכנון המפורט.

בן אליעזר: "הצגתי לציבור בצורה מפורטת את התוכנית הכללית ואת העקרונות שעל פיהם אנחנו מבקשים להקים את הפארק ומתחמי המשחקים שבו. רשמנו את ההארות והערות ונטמיע אותן ככל שניתן בתוכנית".

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר