בניין המועצה המקומית רמת ישי (צילום: טל כרמי)
בניין המועצה המקומית רמת ישי (צילום: טל כרמי)

עלייה של 2.3 מיליון שקל בתקציב השנתי של רמת ישי

השנה יעמוד תקציב המועצה המקומית רמת ישי על יותר מ-41 מיליון שקל. כ-20 מיליון שקל מתוך התקציב מגיעים מגביית ארנונה. השנה מבטא התקציב גם שינוי ארגוני הצפוי במועצה שיכלול הקמה של מחלקת ביטחון

פורסם בתאריך: 19.12.19 19:09

תקציב המועצה המקומית רמת ישי לשנת הכספים 2020 יעמוד על 41,420,500 שקל – עלייה של 2.3 מיליון שקל בהשוואה לתקציב 2019. כך נמסר מהמועצה המקומית רמת ישי. התקציב אושר פה אחד ביום רביעי ע"י מליאת המועצה.

37 אחוזים מהתקציב יוקדשו לחינוך שבו יושקעו השנה 15.2 מיליון שקל – סכום הגדול ב-900,000 שקל בהשוואה לשנת 2019. במועצה המקומית מציינים שזוהי השנה ה-11 שתקציב החינוך גדל. יצוין שהכנסות המועצה המקומית רמת ישי מארנונה עומדות על יותר מ-20,000,000 שקלים.

ראש המועצה המקומית רמת ישי עפר בן אליעזר: "בהכנת התקציב הושקעו שעות רבות של מחשבה. מדובר בתקציב אחראי ונכון לרמת ישי אשר נותן מענה ראוי לצרכי התושבים ומבטא את סדרי העדיפויות של המועצה ובראשם נושא החינוך. התקציב מבוסס על כמה עקרונות ובהם שיפור השירות לתושב, ביסוס רמת ישי כרשות מקומית איתנה, עבודה מול מנהלי המחלקות וצורכיהם והתייחסות להערות והארות חברי המועצה. התקציב מבטא גם את השינוי ארגוני הצפוי במועצה בשנה הקרובה שיכלול בין היתר הקמת של מחלקת חדשה – מחלקת ביטחון".

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר