עפר בן אליעזר (צילום: דוברות המועצה המקומית רמת ישי)
עפר בן אליעזר (צילום: דוברות המועצה המקומית רמת ישי)

פסי האטה הוצבו בארבעה צירים ברמת ישי

אחרי הצבת פסי האטה ברחוב השיקמה ורחוב האלון, הוצבו השבוע פסים ברחוב הארז ורחוב צאלון, כדי להפחית את מהירות הנסיעה ברחובות שבהם נמצאים בית הספר ארזים, המתנ”ס, בתי כנסת ומרכז מסחרי

פורסם בתאריך: 8.7.18 11:41

לאחרונה ביצעה המועצה המקומית רמת ישי מהלך רחב היקף בתחום הבטיחות בדרכים ובמסגרתו הציבה פסי האטה בארבעה מצירי התנועה הראשיים של היישוב.
במסגרת המהלך שנועד לתגבר את בטיחותם של הולכי הרגל והנהגים הציבה השבוע המועצה המקומית פסי האטה בשני רחובות מרכזיים ביישוב: רחוב הארז ורחוב צאלון, אשר נמצאים במרכז היישוב.

ברחוב הארז נמצאים מרבית מוסדות הציבור של רמת ישי, ובהם בית הספר היסודי ארזים, מתנ”ס רמת ישי, בתי כנסת ומרכז מסחרי. המועצה המקומית ראתה חשיבות גדולה למהלך להפחתת מהירות הנסיעה בעורק ראשי זה והשבוע הסתיימה התקנתם של פסי ההאטה בו וברחוב צאלון הסמוך.
קדמה לכך, במהלך החודשים האחרונים, הצבת פסי האטה בשני רחובות נוספים שכל אחד מהם מהווה אף הוא ציר תנועה מרכזי ביישוב: רחוב השיקמה הנמצא בצד המזרחי של היישוב ורחוב האלון הנמצא בצד המערבי של היישוב.

ראש המועצה המקומית רמת ישי עפר בן אליעזר, המשמש גם כראש תחום התמרור ברשות המקומית, קידם את המהלך להצבת פסי ההאטה כחלק ממדיניות המועצה המקומית בנושא הבטיחות בדרכים הכולל מגוון פעילויות, וזאת יחד עם שניים מבכירי הצוות המקצועי של המועצה, מנכ”ל המועצה עוזי פריד ומהנדסת המועצה אתי בוצין.
“פסי ההאטה הוצבו בצירי תנועה מרכזיים ביישוב במסגרת תוכנית העבודה של המועצה ומתוך מטרה להוריד את מהירות הנסיעה לטובת בטיחות הולכי הרגל והנהגים”, אמר בן אליעזר.

ובתוך כך, הושלם לאחרונה מהלך נוסף בתחום הסדרי התנועה ברמת ישי כאשר המועצה המקומית הציבה בכל הכניסות ליישוב תמרורים האוסרים על כניסתן ליישוב של משאיות שמשקלן הוא מעל לעשרה טון. מהמועצה המקומית נמסר כי מגבלת נסיעה זו חלה על המשאיות בין השעה 9:00 לשעה 20:00.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר