מימין לשמאל: עידו גרינבלום, ד"ר אוהד הוכמן ויריב אביטל. (צילום: יח"צ)
מימין לשמאל: עידו גרינבלום, ד"ר אוהד הוכמן ויריב אביטל. (צילום: יח"צ)

המועצה המקומית קרית טבעון תשתף פעולה עם בני ציון

ראש המועצה המקומית קרית טבעון עידו גרינבלום ומנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן נפגשו בשבוע שעבר. במפגש סקר הוכמן את הפעילות הענפה במרכז הרפואי והשניים סכמו על שיתוף פעולה בין שני הגורמים

פורסם בתאריך: 31.12.19 12:30

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן נפגש בשבוע שעבר עם ראש המועצה המקומית קרית טבעון עידו גרינבלום. במפגש סקר הוכמן את פעילות המחקר הענפה המתבצעת במרכז הרפואי, והשניים סכמו על שיתוף פעולה בין שני הגורמים. במפגש השתתף גם מנכ"ל המועצה המקומית יריב אביטל.

הוכמן הדגיש את חשיבותה של הפעילות בקהילה, שצריכה, לדבריו, לכלול את התאמת בית החולים לאוכלוסיות מגוונות ומחולשות. על בית החולים, לדבריו, להיות מעורב בקשיים הבריאותיים של חוסים במוסדות, בבתי אבות ובמחלקות אשפוז גריאטריות וכל בקשייהם של ילדים בפנימיות ובמשפחות אומנה..

"המעורבות של בית החולים חייבת לכלול את מערכת הבריאות" אמר הוכמן, "שיתוף פעולה עם כלל קופות החולים, על מנת לשמור על רצף הטיפול במעבר של החולה מהקהילה לבית החולים ומבית החולים בחזרה לקהילה מהווה אתגר משמעותי והכרחי. כך למשל בית החולים מעודד אשפוז בית של מטופלים המתאימים לכך, ובכך מאפשר למטופל להמשיך את הטיפול בו בסביבתו הטבעית, תוך שמירה על רציפות הטיפול ועל איכותו".

עוד אמר הוכמן: "אנו מתכוונים להרחיב שיתוף פעולה זה, תוך הכללת אוכלוסיות רבות יותר היכולות להתאים לשירות זה. זאת לצד שחרור מטופל לבית תוך דאגה שכלל צרכיו הרפואיים, הסוציאליים והנפשיים יקבלו מענה. כל זאת תוך שיתוף פעולה עם הקופות. יציאת רופאים מומחים של בית החולים למרפאות הקהילה של קופות החולים היא דוגמה נוספת לשיתוף פעולה העונה על צורכי הקופות ובית החולים ושומר על הרצף"

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר