חובב גולן (צילום: יסמין גולן)
חובב גולן (צילום: יסמין גולן)

קוראים לי חובב גולן

ואני בן 47, נשוי+2, מורה ומטפל בעיסוי, מדריך לאורח חיים בריא ומתגורר בקרית טבעון

פורסם בתאריך: 28.11.19 19:57

בוקר: “הדבר הראשון שאני עושה כשאני מתעורר הוא לומר ‘מודה אני לפניך’ ואחר כך מאכיל את הכלבים והתרנגולות שלי בחצר, עוזר לילדים להתארגן וממשיך לעבודה בקליניקה”.

פרנסה: “משמיים. אני מלמד את תחום העיסוי 22 שנים, מטפל במגוון רחב של אוכלוסיות כמו ספורטאים, בעלי פוסט טראומה, צמחונים וטבעונים, מייעץ לגבי תוספי תזונה על פי בדיקת דם. אני בתחום כבר 24 שנים ועוזר לאנשים לעזור לעצמם”.

מנוחה: “אני אוהב מאוד טיולים בטבע בשבת וליצור דברים. יש לי רעיונות לא קונבנציונליים שאני מממש אצלי בגינה. אני לא זקוק להרבה מנוחה כי אני נח בעבודה, העבודה שלי זה התחביב שלי”.

חלום: “שיהיה שלום והרמוניה בין בני אדם לאדמה, אפשר לומר שזה משיח במובן הפנימי הבריא ולא במובן הדתי קיצוני”.

תענוג: “בדברים הקטנים זו פעילות גופנית, טיפול בתרנגולות ובכלבים, להתפרק על מערכת התופים והמוזיקה של שנות הנעורים ויצירה עם הידיים. בדברים הגדולים, תענוג אמיתי ומתמשך כזה שמאיר בלב ובקביעות ובהתגברות נובע בעיקר מלצאת מעצמי, לעזור לזולת בהתנדבות וזה מתחיל בבית (בבית אין כבוד, לייקים ומדליות)”.

עצבים: “הדברים שמעצבנים אותי בעיקר הם פגיעה בחלשים וחסרי ישע, התעללות בחיות, הונאת ניצולי שואה. כואב לי על אנשים שקשה להם והמדינה לא דואגת להם”.

זיכרון: “הורי זיכרונם לברכה: אבא עבד קשה כל חייו, לפי מוסר עבודה והעזה ונהג לומר שיוזמה שווה ברכה. אימא שגדלה אותי ואת אחי במסירות אין קץ, לימדה אותי נתינה ועזרה לזולת. ההורים הקנו לי ירושה רוחנית גדולה מאוד”.

תודה: “תודה לאל. אני משתדל כל בוקר להודות ולהניח תפילין בדרכי שלי. הודיה זה עמוד תווך חשוב ביותר למי שרוצה למצוא אושר אמיתי בחייו”.

בקשות: “שיהיה טוב יותר בעזרת השם לכולנו בכל התחומים: בתחום הפוליטי, בתחום שקשור לסביבה ולאיכות חיים, שיהיה אוויר נקי יותר”.

עתיד: ב-24 ו-25 בספטמבר אנחנו מחלקים מזון לראש השנה לנזקקים בבית התבשיל במגדל העמק. זו חוויה עוצמתית וחזקה שמומלצת לכולם. אני עושה זאת כל שנה עם ילדי ודרך הפייסבוק אני מגייס בדרך כלל מתנדבים נוספים”.

נאום סיכום: “מי שחפץ בחיות, שמחה ואושר אמיתי ויציב, מומלץ מאוד לעסוק בצדקה, בנתינה ובעזרה לזולת, ובעיקר להשתדל לעשר (לתת עשירית מנטו של המשכורת לאנשים נזקקים) ומה טוב אם תעשה הצדקה בצנעה, כי אין הצדקה שווה אלא בסמוי מן העין. בריאות וברכה לכולם”.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"רצוי מצוי"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר